מהירות מופרזת

נתפסתם על מהירות מופרזת? מהרו להתייעץ עם עורך דין

אם נתפסתם על נהיגה מתוך מהירות מופרזת או בנהיגה תחת השפעת אלכוהול, או כל עבירת תנועה אחרת, מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה לפני כל פעולה שתעשו. גם אם מדובר בתשלום קנס ואפילו אם מדובר בכתב אישום שנפתח נגדכם בגין מהירות מופרזת. עורך דין מומחה יצליח גם להוריד נקודות שליליות ואף לבטל פסילת רישיון. עבירת מהירות מופרזת היא עברה נפוצה (בננו, מי יכול להעיד על עצמו שציית ב-100% לתמרורי המהירות?) אך הענישה עליה משתנה ממקרה למקרה, מה שבעיקר קובע את חומרת הענישה הוא ההפרש בין המהירות המותרת באותו קטע כביש, למהירות בפועל שבה נתפס נהג הרכב. אבל זה לא סוף העולם, אם מה שהסגיר אתכם זה מצלמת מהירות, או מכשיר אחר, ניתן להוכיח במקרים רבים כי חלה שגיאה בקבלת הנתונים ברמת הפלט או הקלט.

מהירות מופרזת
אתם זכאים לייצוג גם אם נסעתם במהירת מופרזת

מה גורם לריבוי מקרי תאונת דרכים בלילה?

מהירות מופרזת היא לא הגורם היחיד לתאונות דרכים, ישנם גורמים נוספים. גורמים נוספים לתאונות דרכים הם: שימוש בטלפון נייד בנהיגה, התעלמות מחוקי הנהיגה, נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים וכן תאונת דרכים בלילה או כל שעה אחרת הנגרמת מעייפות או בעת נהיגה ללא רישיון רכב בתוקף. חלק גדול מתאונות הדרכים נוצרות מתוך סיטואציה שאינה בשליטת הנהג, כמו תשתיות לא מתוחזקות, חוסר בתאורה ומפגעים אחרים בכביש, או בסיבת רכב לא מתוחזק כראוי מבחינה בטיחותית. תאונת דרכים בלילה מחריפה הן את תנאי הכביש והסביבה, שהם הגורמים הסביבתיים של התאונות, והן את מצב הערנות של הנהג שהוא הגורם האנושי של התאונות. תאונת דרכים בלילה מקשה גם על חקירת האירוע. ולכן תמיד מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה ומנוסה, היכול להתמודד עם ניסיון הטיה של ראיות, ולהילחם על צדקתכם. חשוב לדעת כי כיום אפשר לחשוף את הנהג גם אם הנהיגה היא נהיגה ללא רישיון רכב ברכב, ולכן אנו לא ממליצים להתחמק ממסירת פרטים כחוק.

תאונת דרכים בלילה
גם תאונת דרכים בלילה זכאית לייצוג משפטי

‘תאונת דרכים אתמול בלילה’ – האם יש חשיבות לתחקור מוקדם?

יש כמה מאפיינים עיקריים של תאונות דרכים, יש תאונה המתרחשת בין הולך רגל לרכב, בתאונה שכזו הולך הרגל ייפגע באופן קשה יותר, כמו במקרה של תאונת דרכים אתמול בלילה, או תאונה המתרחשת בין שני רכבים, או כתוצאה מהתנגשות של אדם בחפץ דומם, מה שנקרא ‘תאונה עצמית’. בחקירה של תאונת דרכים יש חשיבות מכרעת לעיתוי, ככל שהדברים יתועדו יותר בסמיכות לעת התרחשות התאונה כך יהיה קל יותר לעורך הדין לצרף ראיות לטובת הנהג. כיום האפשרויות לתיעוד און ליין הם רבות מאוד, כך תאונת דרכים אתמול בלילה מתפרסמת כבר למחרת בבוקר בכל עיתוני היום ובאתרי החדשות. לעתים מתפרסמים פרטים של תאונת דרכים אתמול בלילה עוד לפני ידיעת המשפחה. וזה עוד נושא שכדאי לתת עליו את הדעת ולהתייעץ עם עורך דין. יש מצב שתקבלו פיצויים.

תאונת דרכים אתמול בלילה
תאונת דרכים אתמול בלילה

תאונות דרכים קטלניות

הבעיה של הפצת ידיעות ברשתות החברתיות עוד לפני ידיעת המשפחה, היא בעיה נפוצה, ידועה אך כואבת. בעיקר במקרים של תאונות דרכים קטלניות. הסקרנות והמציצנות גורמים לאנשים לאבד את שיקול דעתם ולפרסם תמונות וסרטונים של תאונות דרכים קטלניות מיד לאחר התרחשותם, תוך פרסום לא אחראי של נפגעים ומעורבים בפנים חשופות, ללא התחשבות מינימלית במשפחת הנפגע. תאונות דרכים קטלניות מצויות לצערנו במידה רבה בארץ, בשנת 2019 נהרגו כמעט 200 איש בתאונות. כך עולה מנתונים של עמותת אור ירוק. רבים מהתאונות הקטלניות הם תאונות אם מעורבות של משאיות או רכבים כבדים אחרים כאוטובוסים וכדומה. הסיכון להתרחשות תאונה קטלנית גבוהה מאוד כאשר מדובר בתאונה עם מעורבת של כלי רכב כבד מול הולך רגל או מול רוכב אופנוע. במקרים כאלו רוב הסיכויים הם כי מדובר בתאונה קטלנית.

תאונות דרכים קטלניות ynet
תאונות דרכים קטלניות ynet

תאונות דרכים קטלניות ynet

כאמור, מעבר לקושי של הנפגע ומשפחתו בהתמודדות עם הפציעה והשיקום, הוא נאלץ להתמודד עם הנושא הכאוב של פרסום סרטוני תאונות דרכים קטלניות ynet או מאקו או אתרי חדשות אחרים. אם נפגעתם מתאונה קשה וגם נפגעתם משיימינג באינטרנט יש צורך להתייעץ עם עורך דין מומחה לתאונות דרכים ולתביעות על עבירות ברחבי המרשתת. במקרים של פרסום באינטרנט של תאונות דרכים קטלניות ynet או וואלה או כל אתר אחר, עצמתי ככל שיהיה, צריך ואפשר לתבוע פיצויים מבעלי האתר. כמשרד עורכי דין בירושלים יש לנו ניסיון הן בתביעות של תאונות דרכים והן בתביעות של עבירות הנעשות בזירת האינטרנט.

 

 

 

מהירות מופרזת

אייל הלוי

עורך דין

עו״ד איל הלוי עוסק בעריכת הסכמים וחוזים לקנייה ומכירת מגרשים, דירות והשכרתם. בנוסף, עו״ד הלוי מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול נכסיהם,לרבות ליווי המוכר ו/או את הרוכש בכל שלבי העסקה משלב המו”מ ועד לרישומה בפועל, בין אם זה לקוח פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירת מגורים ובין אם זה לקוח עסקי שברצונו לרכוש או למכור נכס מניב למסחר ותעשייה. רישום הנכס בלשכת רישום המקרקעין של מדינת ישראל(טאבו). וכן ניהול שוטף של נכסיהם של תושבי חוץ ותושבי ישראל המחזיקים בנכסי נדל”ן  מסחריים ומבקשים תמיכה ועזרה מקצועית.

אורי הלוי

עורך דין

עו”ד אורי הלוי, עוסק בכל הקשור בדיני נזיקין וחברות ביטוח. בתביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, רשלנות רפואית,חיים,תאונות עבודה, אבדן שכר עבודה וכדו’. עיסוקו כולל ייצוג נפגעי תאונות דרכים בבתי המשפט לרבות ייצוג תובעים כנגד חברות הביטוח, ובכל מקרה אחר בו נגרם לאדם נזק גוף ומגיעים לו פיצויים. יתרונו הגדול והייחודי טמון ביכולת להעניק ללקוח פיצוי מרבי עקב ניסיון רב שצבר בייצוג חברות ביטוח שונות והכרת הנפשות הפועלות, כך שטיפולו בתביעת הנזיקין ומיצוי זכויותיו של הלקוח יבואו לידי מימוש בצורה טובה יותר וממילא התוצאות יהיו טובות יותר.

צור קשר

מאמרים נוספים

מקרקעין

עורך דין מקרקעין לתושבי חוץ

Property Management of Foreign Residents משרדנו מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול …

ייפוי כוח מתמשך קורונה
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך קורונה

ייפוי כוח מתמשך הוא ייפוי כוח שאדם מסוים מעניק לבני משפחה או חברים וכדומה לטפל בנכסיו ובענייניו האישיים אם חלילה יהפוך לסיעודי או שלא יהיה …

ייפוי כוח מתמשך חוק
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך חוק

במאמר הנוכחי תקראו בקצרה מה זה ייפוי כוח מתמשך, ומה אומר בעניין ייפוי כוח מתמשך החוק, מה הסמכויות שמקבל מיופה הכוח בהסדר ייפוי כוח מתמשך, …