עורך דין חוזים

משכירים או מחפשים דירה להשכרה? במאמר הנוכחי תקראו מדוע חשוב לשכור עורך דין חוזים שיערוך לכם חוזה שכירות. כמו כן, אם אתם משכירים דירה מה עושים במקרה של הפרת חוזה השכירות. כמשרד עורך דין נדלן בירושלים הבאנו לכם את כל המידע המקצועי.

למה חשוב לקחת עורך דין חוזים בהשכרת דירה

כל סוחר נדל”ן מתחיל יודע שלא ניגשים לעסקת נדל”ן, מכירה או השכרה, או כל פעולה אחרת, ללא חתימת חוזה בפני עורך דין חוזים הם תחום התמחותו. אולם לפעמים כשמדובר בהשכרה של בית מדובר בעסקה בין שני אנשים שבסך הכול רוצים להרחיב דיור או לשנות אזור מגורים, הם אינם סוחרי נדל”ן, ואינם עורכים ביניהם חוזה מוסכם ומפורש באמצעות עורך דין חוזים, מה שמהווה מתכון לבעיות אינסופיות שמתגלגלות בסוף עד בית המשפט, וכל צד יכול לצאת ניזוק. זכרו! כששוכרים או משכירים דירה חובה להתייעץ עם עורך דין חוזים בעל ניסיון בעריכת וחיבור חוזים, כך תדעו שהבית מונח בידיים בטוחות ולא יגרור בעיות.

עורך דין חוזים
משרד עורך דין מומחה לעריכת חוזים

שוכרים דירה? עורך דין חוזה שכירות זה מה שאתם צריכים

שלא כמו מכירת דירה, שכירת דירה היא לתקופה קצרה יותר והיא מתקיימת באופן די תדיר במהלך החיים בעיקר בשנים הצעירות, ולכן נוטים לא להתייחס לכך ברצינות. מה צריך לבדוק לפני שחותמים עם עורך דין חוזה שכירות מול המשכיר? צריך לבדוק אם הנכס מתאים לצרכים של השוכר ולגודל המשפחה שלו, וכן לוודא שהנכס כשיר לגור בו, שאין בו בעיות רטיבות או עובש וכדומה. מומלץ לעשות את הבדיקה יחד עם עורך דין חוזה שכירות שיש לו ניסיון והוא יודע מה צריך לבדוק. כמו כן מומלץ להתייעץ עם עורך דין מיסוי מקרקעין לגבי היבטי המיסוי הכרוכים בעסקה. אנו משרד עורך דין חוזה שכירות זה הדבר שאנו מתמחים בו וכן מיסוי מקרקעין. אנו מעניקים יחס אישי לכל אחד בנוסף למקצועיות שלנו.

עורך דין חוזה שכירות
עורך דין חוזה שכירות

אנו משרד עורך דין לענייני חוזה שכירות בכל תחומי הנדל”ן

מעבר להתייעצות לגבי חוזה שכירות של דירת מגורים, אנו משרד עורך דין לענייני חוזה שכירות בכל תחומי הנדל”ן והמקרקעין. אנו מתמחים בליווי של השכרת חנויות ומבנים מסחריים. בתור משרד עורך דין לענייני חוזה שכירות אנו יודעים לייצג את הלקוח שלנו ולהגן על האינטרסים שלו על מנת שייצא מורווח. כמשרד עורך דין לענייני חוזה שכירות מומחה אנו בקיאים בחוקי השכירות. אנו בודקים את חוקיות החוזה וכל מה שנדרש. מעבר לכך יש לנו יתרון נוסף – משרדנו הוא משרד עורך דין מקרקעין מומלץ וותיק בירושלים.

עורך דין לענייני חוזה שכירות
עורך דין לענייני חוזה שכירות בכל סוגי הנדל”ן

כמה כסף עולה ליווי עורך דין דירה להשכרה?

המחירים לליווי של עורך דין דירה להשכרה משתנים מעורך דין לעורך דין ומאזור לאזור. וכן לפי מורכבות העבודה. שכן יש עסקאות שכירות קלאסיים שאנו כמשרד עורך דין דירה להשכרה מטפלים בהם יום יום. ואילו יש חוזי שכירות בלתי שגרתיים שבהם נדרש עורך הדין לנסח חלק מסעיפי החוזה וכן ללוות את השוכר או המשכיר באופן פרטני. בגדול ניתן לומר כי המחירים של עורך דין דירה להשכרה נעים בין מחצית מדמי השכירות הראשונה לבין סכום הזהה לדמי השכירות המלאה של החודש הראשון וזאת בשונה לגמרי מהמקובל אצל משרד עורך דין מכירת דירה.

עורך דין דירה להשכרה
עורך דין דירה להשכרה – כמה כסף הוא עולה?

המוצא היחיד – התייעצות עם עורך דין הפרת חוזה שכירות

אם השוכר של הדירה אינו משלם דמי שכירות בזמן או שאינו משלם כלל חפשו עורך דין הפרת חוזה שכירות. עורך דין הפרת חוזה שכירות מטפל גם בהפרות אחרות של החוזה, כגון דייר שאינו רוצה לפנות את הדירה לאחר סיום תקופת החוזה. גם אם השוכר יצא לחל”ת או אבטלה, עם כל אי הנעימות וההבנה המשכיר זקוק לכסף ואינו יכול להמתין. החוקים בעניין הזה עומדים לפעמים לצדו של השוכר, מכוח חוק הגנת הדייר וכדומה, והמשכיר עומד חסר אונים, הבעיה סבוכה ומוכרת, והפתרון מורכב גם הוא, יש להתייעץ על כך עם עורך דין הפרת חוזה שכירות מומחה ומקצועי. אנו נשמח לעזור לכם.

עורך דין הפרת חוזה שכירות
מה עושים במקרה של הפרת חוזה שכירות

 

 

 

עורך דין חוזים

אייל הלוי

עורך דין

עו״ד איל הלוי עוסק בעריכת הסכמים וחוזים לקנייה ומכירת מגרשים, דירות והשכרתם. בנוסף, עו״ד הלוי מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול נכסיהם,לרבות ליווי המוכר ו/או את הרוכש בכל שלבי העסקה משלב המו”מ ועד לרישומה בפועל, בין אם זה לקוח פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירת מגורים ובין אם זה לקוח עסקי שברצונו לרכוש או למכור נכס מניב למסחר ותעשייה. רישום הנכס בלשכת רישום המקרקעין של מדינת ישראל(טאבו). וכן ניהול שוטף של נכסיהם של תושבי חוץ ותושבי ישראל המחזיקים בנכסי נדל”ן  מסחריים ומבקשים תמיכה ועזרה מקצועית.

אורי הלוי

עורך דין

עו”ד אורי הלוי, עוסק בכל הקשור בדיני נזיקין וחברות ביטוח. בתביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, רשלנות רפואית,חיים,תאונות עבודה, אבדן שכר עבודה וכדו’. עיסוקו כולל ייצוג נפגעי תאונות דרכים בבתי המשפט לרבות ייצוג תובעים כנגד חברות הביטוח, ובכל מקרה אחר בו נגרם לאדם נזק גוף ומגיעים לו פיצויים. יתרונו הגדול והייחודי טמון ביכולת להעניק ללקוח פיצוי מרבי עקב ניסיון רב שצבר בייצוג חברות ביטוח שונות והכרת הנפשות הפועלות, כך שטיפולו בתביעת הנזיקין ומיצוי זכויותיו של הלקוח יבואו לידי מימוש בצורה טובה יותר וממילא התוצאות יהיו טובות יותר.

צור קשר

מאמרים נוספים

מקרקעין

עורך דין מקרקעין לתושבי חוץ

Property Management of Foreign Residents משרדנו מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול …

ייפוי כוח מתמשך קורונה
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך קורונה

ייפוי כוח מתמשך הוא ייפוי כוח שאדם מסוים מעניק לבני משפחה או חברים וכדומה לטפל בנכסיו ובענייניו האישיים אם חלילה יהפוך לסיעודי או שלא יהיה …

ייפוי כוח מתמשך חוק
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך חוק

במאמר הנוכחי תקראו בקצרה מה זה ייפוי כוח מתמשך, ומה אומר בעניין ייפוי כוח מתמשך החוק, מה הסמכויות שמקבל מיופה הכוח בהסדר ייפוי כוח מתמשך, …