עורכי דין לענייני תאונות עבודה

עורכי דין המתמחים בדיני נזיקין יכולים לשמש גם כעורכי דין לענייני תאונות עבודה. מה שחשוב בעורך דין העוסק בתאונות עבודה זה עבודה סבלנית, עקביות והתמדה וכן שיתוף פעולה הדוק עם רופאים. תאונת עבודה היא תאונה שאירעה במקום העבודה, בדרך למקום העבודה או בדרך חזרה ממקום העבודה. אך לא כל מקרה של פגיעה אכן תוגדר כתאונת עבודה ולצורך כך יש להתייעץ עם עורך דין לענייני תאונת עבודה. אנו משרד עורך דין תאונות עבודה מומחה ומיומן, כמו כן אנו מוכרים בתור משרד עורך דין מיסוי מקרקעין מומחה.

מה אופי העבודה של עורכי דין לענייני תאונות עבודה

נחשפתם לשמש זמן רב מדי במקום העבודה ונגרם לכם נזק? עשיתם שירות משלוחים למקום העבודה ונפצעתם? אלו מקרים קלאסיים שמטפלים בהם עורכי דין לענייני תאונות עבודה. כמו שכל עורך דין מקרקעין מומלץ שיתמחה בכל דיני המקרקעין כך כל עורך דין המתמחה בדיני נזיקין יכול לטפל בתיק של תאונת עבודה. עורכי דין לענייני תאונות עבודה מקצועיים מסוגלים להשיג לנפגע את מרב הפיצויים. עורכי דין לענייני תאונות עבודה מומחים מקיימים שיתוף פעולה עם גורמי רפואה ועושים עבודה מהירה ויעילה. זה חשוב בעיקר בהליך משפטי בתאונת עבודה העלול להימשך זמן רב מדי. עורכי דין בתאונות עבודה צריכים להיות חדורי מטרה לעזור לנפגעי תאונות עבודה. עורך הדין נדרש להתמדה ועקביות בייצוג תיק של תאונת עבודה. ולכן רק עורך דין חדור שליחות ומוטיבציה, ששם לנגד עיניו את רווחת הנפגע, יכול להשיג פיצוי מכובד.

עורכי דין לענייני תאונות עבודה
עורכי דין לענייני תאונות עבודה שעובדים מכל הלב

עורך דין תאונות עבודה עם יחס מסור והרבה סבלנות

לעיתים רבות תביעה של תאונת עבודה היא תביעה מול חברת ביטוח. במקרים שכאלו עורך דין תאונות עבודה צריך להתמחות ולהיות בעל ניסיון בניהול משא ומתן מול חברות ביטוח. כדי למצוא עורך דין תאונת עבודה מוצלח מומלץ להתייעץ עם קרובי משפחה וידידים שעברו תאונה. אנו כמשרד עורך דין תאונות עבודה מומחה ומנוסה משיגים בדרך כלל את גובה הפיצויים שאנו תובעים. לצורך כך אנו נאזרים בסבלנות רבה מחד והרבה עקשנות מצד שני. לצד העבודה המקצועית אנו מקפידים על הענקת יחס מסור ואדיב. כמו כן אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם רופאים מומחים.

עורך דין לענייני תאונת עבודה
עורך דין לענייני תאונת עבודה. אתם בידיים טובות

עורך דין לענייני תאונת עבודה מסביר מה נחשב תאונת עבודה

מה נחשב לתאונת עבודה? בתור משרד עורך דין לענייני תאונת עבודה בעל ותק נביא לכם את הגדרות החוק. תאונת עבודה היא תאונה שאירעה במקום העבודה, או אף מחוץ למקום העבודה אם היא התרחשה בעת פעולה לצורך העבודה. כמו כן תאונה שאירעה בדרך חזור ממקום העבודה או בדרך לעבודה נחשבת גם היא לתאונת עבודה. כמשרד עורך דין לענייני עבודה ותיק היינו עדים גם לתביעות של בעלי עסק עצמאי שקיבלו פיצוי עבור פגיעה שאירעה כתוצאה מתאונת עבודה. אך לא כל מקרה של פגיעה בעבודה נחשב לתאונת עבודה, כדי להכיר את ההגדרות המדויקות ולהעריך את הפיצוי הסופי יש להתייעץ עם עורך דין לענייני תאונת עבודה.

עורך דין תאונות עבודה
עורך דין מסביר מה זה תאונות עבודה

במה מתמקד משרד עורכי דין תאונות עבודה

כדי לתבוע פיצוי בגין תאונת עבודה צריך להוכיח שיש קשר ברור בין המקום והזמן שבו אירעה התאונה לבין מקום העבודה. את התביעה מגישים לחברת הביטוח או למוסד לביטוח לאומי. לפני התביעה מומלץ להתייעץ עם משרד עורכי דין תאונות עבודה ובמידת הצורך אף לשכור את שירותי הייצוג של המשרד. העבודה של משרד עורכי דין תאונות עבודה מתמקדת בכמה מישורים. המישור העיקרי הוא המישור הרפואי, על עורך דין להוכיח כי הנזק שנגרם הוא נזק ישיר של התאונה. המישור השני נוגע למקרה התאונה, כאן נדרשת הוכחה כי אכן התאונה אירעה וכל הפרטים וחומרת התאונה הנטענת נכונים. המישור השלישי הוא המישור החוקי, כלומר ההגדרה של תאונת עבודה המזכה בפיצוי, מתי ואיך היא התרחשה והאם מדובר בפעולה שנעשתה לצורך העבודה. בניגוד למשפט העברי שבו חקירת האירוע והפרטים הוא תפקיד המוטל על הדיינים, במערכת המשפט האזרחית בישראל, חובת חקירת האירועים והוכחת נכונותם מוטלת על עורך הדין, ולכן צריך לשכור משרד עורכי דין תאונות עבודה בעלי ניסיון וותק.

משרד עורכי דין תאונות עבודה
משרד עורכי דין תאונות עבודה שמתמקד בהשגת פיצוי

משרד עורך דין תאונות עבודה: למי מגישים את התביעה?

במקרה של תאונת עבודה מגישים תביעה לפיצוים לכמה גורמים. בראש ובראשונה מהמוסד לביטוח לאומי. אם הנפגע מבוטח בחברת ביטוח פרטית בפוליסת ביטוח לנכות מתאונה עליו להגיש את התביעה גם לחברת הביטוח. כמו כן, המעסיק צריך להפריש מדי חודש כסף עבור פוליסת ביטוח חבות מעבידים, ניתן גם לפנות לחברת הביטוח של המעסיק. תאונת עבודה שגרמה לפגיעה מזכה את הנפגע בפיצוי, גם אם מדובר בפגיעה זמנית וגם אם מדובר בפגיעה ארוכת טווח. משרד עורך דין תאונות עבודה מסביר שהחוק מזכה בפיצוי גם אם הנזק אינו גופני אלא נזק כספי, כגון החסרת ימי עבודה. משרד עורך דין תאונות עבודה צריך לתבוע את המעסיק או את הביטוח הלאומי או את שניהם. החוק קובע כי גם אם הרופא הפנה את הנפגע למנוחה למספר ימים הוא זכאי לקבל השלמה לרוב הכסף שהא החסיר בגין המנוחה שנכפתה עליו, חלק מההשלמה הוא מהמעסיק וחלק מהביטוח לאומי. ובשביל זה צריך להתייעץ עם משרד עורך דין מומחה לענייני נזיקין ובעיקר בענייני תאונות עבודה.

משרד עורך דין תאונות עבודה
משרד עורך דין תאונות עבודה שמייצג מול הביטוח

 

 

 

עורכי דין לענייני תאונות עבודה

אייל הלוי

עורך דין

עו״ד איל הלוי עוסק בעריכת הסכמים וחוזים לקנייה ומכירת מגרשים, דירות והשכרתם. בנוסף, עו״ד הלוי מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול נכסיהם,לרבות ליווי המוכר ו/או את הרוכש בכל שלבי העסקה משלב המו”מ ועד לרישומה בפועל, בין אם זה לקוח פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירת מגורים ובין אם זה לקוח עסקי שברצונו לרכוש או למכור נכס מניב למסחר ותעשייה. רישום הנכס בלשכת רישום המקרקעין של מדינת ישראל(טאבו). וכן ניהול שוטף של נכסיהם של תושבי חוץ ותושבי ישראל המחזיקים בנכסי נדל”ן  מסחריים ומבקשים תמיכה ועזרה מקצועית.

אורי הלוי

עורך דין

עו”ד אורי הלוי, עוסק בכל הקשור בדיני נזיקין וחברות ביטוח. בתביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, רשלנות רפואית,חיים,תאונות עבודה, אבדן שכר עבודה וכדו’. עיסוקו כולל ייצוג נפגעי תאונות דרכים בבתי המשפט לרבות ייצוג תובעים כנגד חברות הביטוח, ובכל מקרה אחר בו נגרם לאדם נזק גוף ומגיעים לו פיצויים. יתרונו הגדול והייחודי טמון ביכולת להעניק ללקוח פיצוי מרבי עקב ניסיון רב שצבר בייצוג חברות ביטוח שונות והכרת הנפשות הפועלות, כך שטיפולו בתביעת הנזיקין ומיצוי זכויותיו של הלקוח יבואו לידי מימוש בצורה טובה יותר וממילא התוצאות יהיו טובות יותר.

צור קשר

מאמרים נוספים

מקרקעין

עורך דין מקרקעין לתושבי חוץ

Property Management of Foreign Residents משרדנו מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול …

ייפוי כוח מתמשך קורונה
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך קורונה

ייפוי כוח מתמשך הוא ייפוי כוח שאדם מסוים מעניק לבני משפחה או חברים וכדומה לטפל בנכסיו ובענייניו האישיים אם חלילה יהפוך לסיעודי או שלא יהיה …

ייפוי כוח מתמשך חוק
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך חוק

במאמר הנוכחי תקראו בקצרה מה זה ייפוי כוח מתמשך, ומה אומר בעניין ייפוי כוח מתמשך החוק, מה הסמכויות שמקבל מיופה הכוח בהסדר ייפוי כוח מתמשך, …