עורכי דין פינוי בינוי

עומדים בפני פרויקט פינוי בינוי? השלב הראשון הוא בחירת עורכי דין פינוי בינוי בעל ניסיון ורקורד עשיר בתחום. הבאנו לכם מהידע שלנו לגבי חתימה על הסכם שכר טרחה עם עורך דין פינוי בינוי, על מה חשוב לשים דגש, ובאופן כללי מה לדרוש מעורך דין פינוי בינוי. תוכלו במקביל גם להתייעץ אתנו בטלפון או במייל. חפשו בגוגל עורך דין מקרקעין בירושלים או כנסו לקישור הנ”ל.

מדריך לבחירת עורכי דין פינוי בינוי

נתחיל עם היכרות קצרה: כמשרד עורכי דין פינוי בינוי מומחה אנו נותנים שירותי ייעוץ משפטי במגוון נושאים. במקרקעין, נדל”ן ובניה ועוד. יש לנו ניסיון רב של עבודה עם לקוחות מכל הסוגים ומכל גווני הקשת הישראלית. אנו עורכי דין פינוי בינוי מייעצים גם בענייני עסקאות מקרקעין, שכירות, עורך דין ליקויי בניה, הסכם מכר, איחורי מסירה ועוד, ללקוחות פרטיים ולגופים ציבוריים, אנו מלווים פרויקטים החל משלב בדיקת הנכס, המשך בתכנון והוצאת היתרי הבנייה עד לסיום הפרויקט ולרישומו ברישום המקרקעין. כעורכי דין פינוי בינוי מומחים אנו בקיאים בחוקים ובכל ההיבטים המשפטיים הנוגעים לפרויקטים של פינוי ובינוי, ובכלל כל דיני המקרקעין. ובנוסף אנו מתייעצים עם מהנדסים, קבלנים וכל שאר אנשי המקצוע הנושקים לתחום הפינוי והבינוי, אנו נותנים גם ליווי לפרויקטים של תמ”א וכדומה. במאמר הנוכחי אנו מביאים קצת מהידע והניסיון שלנו בענייני פינוי בינוי.

עורכי דין פינוי בינוי
עורכי דין פינוי בינוי

הפרטים החשובים בסגירת הסכם שכר טרחה פינוי בינוי

כשסוגרים הסכם שכר טרחה פינוי בינוי עם עורך דין חשוב לסכם בפירוש את הציפיות ממנו, שינסה למקסם את התמורה שתקבלו מהיזם וכן להגדיר לוח זמנים ברור לסיום הפרויקט. כמו כן לפני שתחתמו על הסכם שכר טרחה פינוי בינוי בדקו אם עורך הדין אינו נמצא בניגוד עניינים – אם הוא לא מייצג גם את היזם בפרויקט זה או בפרויקטים אחרים. בנוסף לכך, יתרונות שיש להעדיף לפני שחותמים עם עורך הדין הסכם שכר טרחה פינוי בינוי: ניסיון בפרויקטים של תמ”א ובעיקר של פינוי בינוי ויכולת ניהול משא ומתן.

הסכם שכר טרחה פינוי בינוי
מה לדרוש בהסכם שכר טרחה של פרויקט פינוי בינוי

עורך דין פינוי בינוי – מה תדרשו ממנו

עורך דין פינוי בינוי צריך לייצג נאמנה את דיירי הבניין המיועד לפינוי, הוא צריך להשתתף באספות השכנים ולעדכן אותם על כל התפתחות. הוא צריך להוציא תמורה מרבית לכל דייר. כמו כן עורך דין פינוי בינוי צריך לעזור לדיירים לבחור בין כמה יזמים כאשר יש יותר מאחד המעוניין לבצע את הפרויקט. כמו כן, זכויות בחירת הקבלן שייכות לדיירים, עורך דין פינוי בינוי יסייע בידם לאשר או לדחות את הקבלן המוצע. עורך הדין צריך לתחום את העבודה בלוח זמנים ברור ומוסכם ועדיף שייקבע קנס על אי עמידה בזמנים. כמו כן, עורך הדין ידרוש מהיזם בטוחות עבור הדיירים.

עורך דין פינוי בינוי
עורך דין פינוי בינוי

על מה לשים דגש בעת בחירת עורכי דין פינוי בינוי

פרויקט פינוי בינוי הוא פרויקט שנמשך כמה שנים, לכן בחירת עורכי דין פינוי בינוי או ליווי של פרויקט תמ”א צריכה להיעשות מתוך שיקול דעת עמוק ודיונים רציניים בין השכנים. בשורות הבאות נביא לכם כמה טיפים לבחירת עורכי דין פינוי בינוי. כמובן שעדיפה בחירת עורכי דין פינוי בינוי זה תחום התמחותם, או בשמו הכללי יותר: ההתחדשות העירונית. עורכי דין בפרויקט פינוי בינוי צריכים להיות יצירתיים ולמצוא פתרונות מחוץ לקופסה. עדיף שיהיו בעלי ניסיון בייצוג אנשים פרטיים ולקוחות עסקיים בפרויקטים של פינוי בינוי.

בחירת עורכי דין פינוי בינוי
לעזור לכם בבחירת עורכי דין פינוי בינוי?

האם בבחירת עורכי דין פינוי בינוי טלפון זה מה שחשוב??

לסיכום לפניכם צ’ק ליסט שתוכלו למלא לפני בחירת עורכי דין פינוי בינוי טלפון לסגור עם עורך הדין. ודאו ש:

  • יש לו ניסיון בפרויקטים של תמ”א.
  • שיש לו יכולת ניהול משא ומתן.
  • שאין לו עסקים משותפים עם היזם.
  • שהוא לא מייצג את היזם גם לא בפרויקטים אחרים.

סכמו אתו:

זכרו! בבחירת עורכי דין פינוי בינוי טלפון זה לא מה שחשוב.

אנו נשמח מאוד לעזור לכם במידה שתבחרו בנו בחירת עורכי דין פינוי בינוי טלפון שלנו זמין עבורכם לייעץ לכם ולעמוד לצידכם בכל שלב.

בחירת עורכי דין פינוי בינוי טלפון
בחירת עורכי דין פינוי בינוי לא מתחילה בטלפון
עורכי דין פינוי בינוי

אייל הלוי

עורך דין

עו״ד איל הלוי עוסק בעריכת הסכמים וחוזים לקנייה ומכירת מגרשים, דירות והשכרתם. בנוסף, עו״ד הלוי מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול נכסיהם,לרבות ליווי המוכר ו/או את הרוכש בכל שלבי העסקה משלב המו”מ ועד לרישומה בפועל, בין אם זה לקוח פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירת מגורים ובין אם זה לקוח עסקי שברצונו לרכוש או למכור נכס מניב למסחר ותעשייה. רישום הנכס בלשכת רישום המקרקעין של מדינת ישראל(טאבו). וכן ניהול שוטף של נכסיהם של תושבי חוץ ותושבי ישראל המחזיקים בנכסי נדל”ן  מסחריים ומבקשים תמיכה ועזרה מקצועית.

אורי הלוי

עורך דין

עו”ד אורי הלוי, עוסק בכל הקשור בדיני נזיקין וחברות ביטוח. בתביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, רשלנות רפואית,חיים,תאונות עבודה, אבדן שכר עבודה וכדו’. עיסוקו כולל ייצוג נפגעי תאונות דרכים בבתי המשפט לרבות ייצוג תובעים כנגד חברות הביטוח, ובכל מקרה אחר בו נגרם לאדם נזק גוף ומגיעים לו פיצויים. יתרונו הגדול והייחודי טמון ביכולת להעניק ללקוח פיצוי מרבי עקב ניסיון רב שצבר בייצוג חברות ביטוח שונות והכרת הנפשות הפועלות, כך שטיפולו בתביעת הנזיקין ומיצוי זכויותיו של הלקוח יבואו לידי מימוש בצורה טובה יותר וממילא התוצאות יהיו טובות יותר.

צור קשר

מאמרים נוספים

מקרקעין

עורך דין מקרקעין לתושבי חוץ

Property Management of Foreign Residents משרדנו מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול …

ייפוי כוח מתמשך קורונה
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך קורונה

ייפוי כוח מתמשך הוא ייפוי כוח שאדם מסוים מעניק לבני משפחה או חברים וכדומה לטפל בנכסיו ובענייניו האישיים אם חלילה יהפוך לסיעודי או שלא יהיה …

ייפוי כוח מתמשך חוק
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך חוק

במאמר הנוכחי תקראו בקצרה מה זה ייפוי כוח מתמשך, ומה אומר בעניין ייפוי כוח מתמשך החוק, מה הסמכויות שמקבל מיופה הכוח בהסדר ייפוי כוח מתמשך, …