רכישת דירה הינה בדרך כלל העסקה הגדולה, המשמעותית והעיקרית בחייו של אדם, בין אם מדובר על רכישת דירה מקבלן, רכישת דירה יד שנייה, בין אם למטרת מגורים או למטרות השקעה. 

ביצוע עסקת מקרקעין דורשת ניסיון ומיומנות רבה, אנו עוסקים בליווי עסקאות מקרקעין מהפשוטות שבהן עד למורכבות שבהן תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים, חישוב כדאיות העסקה מהיבטי מיסוי ומקצועיות ללא פשרות. 

משרדנו מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, לרבות ניהול פרויקטים תמ”א 38 ו – 38/2, הסכמים לרכישה ומכירה של דירות מגורים, מקרקעין מסחריים, הסכמי שכירות לנכסים מסחריים, הסכמי שכירות לדירות מגורים ועוד. 

מחלקת המקרקעין במשרדנו מלווה את דיירי הבניינים בפרויקטים תמ”א 38 ו – 38/2 או את הקונה ו/או הרוכש בכל שלבי הפרויקט ו/או העסקה משלב המו”מ ועד לרישומה בפועל, בין אם זה לקוח פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירת מגורים ובין אם זה לקוח עסקי שברצונו לרכוש או למכור נכס מניב למסחר ותעשייה. 

בנוסף אנו מספקים שירותי ניהול נכסים הכוללים סיוע שוטף לפיתוח וניהול אמתי. בין לקוחותינו נמנים תושבים זרים המחזיקים בנכסי נדל”ן למטרות השקעה וזקוקים לניהול שוטף של נכסיהם ותושבי ישראל אשר בחזקתם נכסי נדל”ן מסחריים, המבקשים תמיכה ועזרה מקצועית.

השירותים שלנו

משרדינו עוסק בדיני נזיקין וביטוח כגון בייצוג נפגעי תאונות דרכים/תאונות אופנוע/תאונות הולכי רגל, נפילות ופציעות שונות בהן נגרמו נזקי גוף, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית, תאונות אישיות וכיו”ב. 

צוות עוה”ד המסור במשרדינו דואג לייצוג, ייעוץ, טיפול וליווי מלא, לאורך כל ההליך אל מול הגורמים הרלוונטיים, לרבות – ניהול תיקים בבתי משפט ומיצוי הזכויות עד לקבלת הפיצוי המקסימלי. 

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם קהל לקוחותינו תוך שקיפות מלאה ויחס אישי. יתרונו הגדול והייחודי של משרדינו טמון ביכולת להעניק ללקוח פיצוי מרבי עקב ניסיון שצברנו בייצוג חברות ביטוח והכרת הנפשות הפועלות, כך שטיפולנו בתביעת הנזיקין תוך מיצוי מקסימלי של זכויותיו של הלקוח יוביל לתוצאות טובות יותר.

השירותים שלנו

עריכת צוואה היא עניין רגיש ומורכב, רוב בני האדם ייתקלו בשלב מסוים במהלך חייהם, בתחום הצוואות או הירושות. אמנם הנסיבות לכך מצערות, אך ברור לכולנו שאין אדם שאין לו קרוב משפחה שבבוא העת ילך לעולמו.

כאשר אדם נפטר, יש להסדיר את האופן שבו רכושו יחולק, בין אם ע”י צוואה רגילה או צוואה הדדית ובין אם ע”י ירושה בהתאם לחוק.

מטבע הדברים הנושא מטבעו מרתיע אותנו מעט, אך מצד שני, חשוב לכולנו כי בבוא העת, הרכוש שלנו יגיע לאנשים שנרצה שיגיע אליהם.

ככל והסיפור המשפחתי מורכב יותר וכולל מספר נישואין, וילדים מנישואין שונים, אחים, אחיות וכו’, כך עריכת צוואה מדוקדקת הכרחית וחשובה ביותר כדי שלא יישאר שום פתח לפרשנות שונה מזו של המנוח.

אחרי מותו של המוריש, נכסיו מחולקים על פי צו קיום צוואה ובהיעדרה, על פי צו ירושה.

משרדינו בעל ניסיון בתחום הצוואות והירושות בנושאים הבאים:

  • עריכת צוואות לרבות צוואות הדדיות;

  • טיפול בקבלת צווי ירושה וצווי קיום צוואה;

  • עריכת הסכמי חלוקת עיזבון;

  • העברת מקרקעין בטאבו לאחר הוצאת צו ירושה או צו קיום צוואה;

ייפוי כוח מתמשך או אפוטרופסות | עורך דין בירושלים

מטבע הדברים קורה שאנחנו מגיעים למצב בו אנחנו מאבדים את היכולת שלנו לתפקד וכפועל יוצא, קשה לנו לנהל את עצמנו ואת ענייננו.

במצב כזה, טוב כי ניתן את האפשרות לעזור לנו לאדם קרוב ואמין שבחרנו בעצמנו בזמן שעדיין אנו בכוחותינו, על מנת שינהל את חיינו בצורה הטובה ביותר באמצעות מסמך הנקרא ייפוי כוח מתמשך.

מסמך זה מאפשר לנו לקבל את העזרה, לנו אנו זקוקים כדי להמשיך בחיינו כשאנו רגועים ובטוחים כי נקבל את הסיוע לו אנו צריכים בחום ובשיקול דעת, כפי רצוננו במידה והייתה לנו היכולת להחליט החלטות הקשורות לניהול חיינו אם בנושא הבריאותי, התפקודי, הכלכלי ובעזרה יום יומית.

למעשה מדובר במעין “צוואה בחיים” במסגרתה מצווה אדם על אשר יעשה ברכושו ובגופו כאשר תישלל ממנו היכולת לדאוג לענייניו הרכושיים, האישיים והרפואיים בכוחות עצמו.

משרדינו בעל ניסיון בעריכת ייפוי כוח מתמשך בצורה דיסקרטית, רגישה ומקצועית.

השירותים שלנו