רכישת דירה הינה בדרך כלל העסקה הגדולה, המשמעותית והעיקרית בחייו של אדם, בין אם מדובר על רכישת דירה מקבלן, רכישת דירה יד שנייה, בין אם למטרת מגורים או למטרות השקעה. ביצוע עסקת מקרקעין דורשת ניסיון ומיומנות רבה, אנו עוסקים בליווי עסקאות מקרקעין מהפשוטות שבהן עד למורכבות שבהן תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים, חישוב כדאיות העסקה מהיבטי מיסוי ומקצועיות ללא פשרות. משרדנו מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, לרבות הסכמים לרכישה ומכירה של דירות מגורים,מקרקעין מסחריים, הסכמי שכירות לנכסים מסחריים, הסכמי שכירות לדירות מגורים ועוד. מחלקת המקרקעין במשרדנו מלווה את הקונה ו/או הרוכש בכל שלבי העסקה משלב המו”מ ועד לרישומה בפועל, בין אם זה לקוח פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירת מגורים ובין אם זה לקוח עסקי שברצונו לרכוש או למכור נכס מניב למסחר ותעשייה. בנוסף אנו מספקים שירותי ניהול נכסים הכוללים סיוע שוטף לפיתוח וניהול אמתי. בין לקוחותינו נמנים תושבים זרים המחזיקים בנכסי נדל”ן למטרות השקעה וזקוקים לניהול שוטף של נכסיהם ותושבי ישראל אשר בחזקתם נכסי נדל”ן מסחריים, המבקשים תמיכה ועזרה מקצועית.

משרדינו עוסק בדיני נזיקין וביטוח כגון בייצוג נפגעי תאונות דרכים/תאונות אופנוע/תאונות הולכי רגל, נפילות ופציעות שונות בהן נגרמו נזקי גוף, תאונות עבודה, ביטוח לאומי, רשלנות רפואית, תאונות אישיות וכיו”ב. צוות עוה”ד המסור במשרדינו דואג לייצוג, ייעוץ, טיפול וליווי מלא, לאורך כל ההליך אל מול הגורמים הרלוונטיים, לרבות – ניהול תיקים בבתי משפט ומיצוי הזכויות עד לקבלת הפיצוי המקסימלי. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם קהל לקוחותינו תוך שקיפות מלאה ויחס אישי. יתרונו הגדול והייחודי של משרדינו טמון ביכולת להעניק ללקוח פיצוי מרבי עקב ניסיון שצברנו בייצוג חברות ביטוח והכרת הנפשות הפועלות, כך שטיפולנו בתביעת הנזיקין תוך מיצוי מקסימלי של זכויותיו של הלקוח יוביל לתוצאות טובות יותר.

משרדנו מטפל בכל סוגי עבירות התעבורה, כגון: נהיגה בשכרות, נהיגה תחת השפעת סמים, עבירות מהירות, נהיגה ללא רישיון, תאונות דרכים מההיבט התעבורתי, נהיגה בזמן פסילה, עבירות שבוצעו על ידי נהגים חדשים/צעירים, דוחו”ת תנועה המלוות בנקודות, הסדרת רישיונות מול משרד הרישוי והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים. משפט תעבורה הוא הליך משפטי, הדן בעבירות תנועה ומתנהל בין כתליו של בית המשפט לתעבורה. חשוב להבין כי משפט תעבורה הוא משפט פלילי לכל דבר ועניין, שכן מדובר בהליך משפטי בו המדינה תובעת אזרח לדין בגין עבירה על החוק. משרדנו מסייע בבחינת פגמים מהותיים בהתנהלות שוטרי התנועה, פגמים שיש ביכולתם להביא לכדי ביטול דו”ח תנועה/ האישום לחלוטין, וכן מסייע בהמרת סעיפי אישום, תוך כדי מו”מ עם התביעה, ובכך מצמצם את העונש שיוטל על הנאשם, בתום הדיון המשפטי. דיני התעבורה סבוכים ודורשים ידע מקצועי וידע מעשי רב,ומי שאינו בקיא בתחום דיני התעבורה יתקשה להתנהל מול התביעה במשפט תעבורה בצורה המיטיבה עמו ביותר, וטוב יעשה אם ייעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה, אשר יידע להשיג עבורו את התוצאה האפשרית הטובה ביותר בהתאם לנסיבות הייחודיות של כל מקרה לגופו. המשרד דוגל ביחס אישי רציף וצמוד לכל לקוח, ומטפל בתיקים החל משלב ההקראה בו הנאשם מקבל את כתב האישום ועד להליכי הערעור במידת הצורך בבתי המשפט המחוזיים.