עורך דין בירושלים ייפוי כוח מתמשך | מקצועיות, אמינות ורגישות

 

ייפוי כוח מתמשך מה ההשפעות?

בימים כתיקונם אנשים צעירים ואפילו  מבוגרים – בגילאי 60-70 לא חושבים על הזקנה ועל השלכותיה.

בתקופה האחרונה חלה עלייה בקרב נשים וגברים – אף צעירים יחסית, המעוניינים בייפוי כוח מתמשך.

לצערנו, במהלך תקופת התפרצות הקורונה אנשים צעירים, בריאים וחסונים אשר נפלו מבחינה בריאותית בשל הנגיף… וגם כאשר נרפאו מהנגיף חלקם עדיין סיעודיים.

לכן ייפוי הכוח המתמשך הפך למוצר חיוני יותר. משבר הקורונה הוכיחה שגם המומחים העולמיים אינם יודעים לחזות הכול מראש. דבר אשר גרם לאנשים לחשוב על ייפוי כוח מתמשך.

 

הפרמטרים לקביעת שכר טרחה ייפוי כוח מתמשך

בפתיחת תיק ייפוי כוח מתמשך, שכר טרחה מושפע מכמה פרמטרים.

ראשית צריך לדעת כי ייפוי כוח מתמשך מצריך התחייבות של עורך הדין לתקופה בלתי ידועה, לעומת ייפוי כוח רגיל או אפוטרופסות שנכנסים לתוקף מיד עם הסדרת העניין אצל עורך הדין.

ייפוי כוח מתמשך שונה בכך שהוא נכנס לתוקף כאשר מי שהעניק לייפוי כוח את הכוח לרוב כבר אינו כשיר לקבל החלטות.

ייפוי כוח מתמשך מושפע גם ממהות ייפוי הכוח, כלומר יש ייפוי כוח רגיל ויש ייפוי כוח שבו המבוגר מוסיף הוראות מפורטות למיופה הכוח באשר לטיפול בו ובנכסיו. כמו כן יש מקרים בהם ממנים כמה מיופי כוח.

 

הפעלת ייפוי כוח מתמשך

הפעלת ייפוי כוח מתמשך אפשרית רק באמצעות עורך דין המוסמך על ידי האפוטרופוס הכללי.

על מסמך ייפוי הכוח חותמים: עורך הדין, הממנה ומיופה הכוח. לאחר מכן עורך הדין צריך להוסיף גם חתימה אלקטרונית ולהפקיד את המסמך אצל האפוטרופוס הכללי באמצעות הפקדה אלקטרונית על ידי כרטיס חכם שיש ברשותו.

הפעלת ייפוי כוח מתמשך דורשת ידע, הכרה והבנה לצורכי קשישים ואנשים סיעודיים. הפעלת ייפוי כוח מתמשך צריכה להיעשות אצל עורך דין בעל הבנה, סבלנות וסובלנות לאדם מבוגר.

משרדנו בעל ניסיון בייפוי כוח מתמשך, מעניק יחס חם ואנושי לכל לקוח/ה, אנו נעזור לכם ככל יכולתנו. לאחר חתימה על ייפוי כוח תצאו מאתנו שלווים ורגועים יותר.

נשמח לעמוד לצידכם בקבלת ההחלטות החשובות באמת, צרו קשר עכשיו ולא תתאכזבו.

עורך דין בירושלים ייפוי כוח מתמשך | מקצועיות, אמינות ורגישות
צור קשר

מאמרים נוספים