עורך דין מיסוי מקרקעין

עורך דין מיסוי מקרקעין יודע כיצד להתנהל מול רשויות המס בכל סיטואציה. בזכות עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין אתם יכולים להרוויח יותר כסף בכל עסקה. עורך דין מס מקרקעין הוא עורך דין המתמחה בדיני מקרקעין ומתמצא בכל תחום מיסוי המקרקעין, כמס שבח, מס רכישה ועוד. תמיד יש להתייעץ עם עורך דין מקרקעין מומלץ.

למה בכלל צריך עורך דין מיסוי מקרקעין?

התנהלות מול רשויות המס דורשת מיומנות וידע, לא כל אחד יכול לעשות זאת, גם אם הוא שנון וגם אם הוא מאוד מוכשר, ואפילו אם יש לו אייקיו גבוה מאוד. התנהלות מול הרשויות דורשת ניסיון וסבלנות. היא דורשת הכרת השטח והנפשות הפועלות. אם אנו מדברים על מיסוי מקרקעין על אחת כמה וכמה. עורך דין מיסוי מקרקעין הוא האדם המתאים ביותר שיוכל לייצג אתכם מול רשויות המס. לפני שנכנסים לעסקת מקרקעין התייעצות עם עורך דין מיסוי מקרקעין היא קריטית. זה יכול לפעמים לקבוע אם העסקה הייתה רווחית או שמא מדובר בהפסד. בתור משרד עורך דין מיסוי מקרקעין מנוסה המשמש בעיקר בתור משרד עורך דין מכירת דירה, אך לא רק, ראינו מקרים שמשקיעים היו צריכים להפריש מהרווח שלהם מאות אלפי ₪ למס, זה כואב גם אם לא מדובר בהפסד…

עורך דין מיסוי מקרקעין
עורך דין מיסוי מקרקעין

עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין ישמור בשבילכם שהעסקה תהייה משתלמת

בעסקת מקרקעין הגדרה של סיווג יכולה לשנות את התמונה לטוב או לרע. לדוגמה, דירה שמוגדרת כדירה שנייה שמס הרכוש עליה כנקבע בחוק הוא גבוה מאוד. עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין יכול למצוא את ההגדרה החוקית המאפשרת להגדיר את הדירה כדירת מגורים ראשונה (לפחות לזמן מסוים – עד למכירת הדירה הקודמת וכדומה). דוגמה נוספת מתחום מס הרכישה, יש עולים חדשים הזכאים להטבות במס רכוש העולות על ההטבות הניתנות מכוח היות הדירה דירת מגורים. שוב, גם כאן עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין יעדיף להגדיר את הדירה כדירת עולה חדש ולנצל את הטבות דירת המגורים בדירה השנייה. וישנם עוד דוגמאות רבות לכך. לכן מומלץ להתייעץ עם עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין לפני כל עסקת מקרקעין.

עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין
עורך דין מומחה למיסוי מקרקעין

עורך דין מס שבח ישביח את העסקה

מבין מיסוי המקרקעין אחד המיסים המוכרים הוא מס שבח, המס משולם על ידי מוכר המקרקעין, והוא מס על השבחת הנכס מאז שהוא היה בבעלותו של המוכר. כבר אמרנו כי בכל ענייני מיסוי המקרקעין חובה להתנהל צמוד לליווי משפטי. כלל זה תקף גם כאן, בכל עסקה יש להתייעץ עם עורך דין מס שבח מומחה. במס שבח אף יותר מכל מס אחר החוק מתעדכן ומשתנה באופן תדיר יחסית, עורך דין מס שבח מתעדכן כל הזמן בשינויים ויודע איך לפעול על מנת לחסוך לכם את הכסף ולהגדיל את הרווחיות ממכירת הנכס (וזאת בניגוד לעבודתם של עורכי דין לענייני תאונות עבודה למשל, שאינם צריכים להתעדכן כל הזמן). כמשרד עורך דין מס שבח מנוסה אנו ניתן לכם ייעוץ והכוונה ונייצג אתכם בנחישות מול רשויות המס.

עורך דין מס שבח
עורך דין מס שבח

במה נמדדת מומחיות של עורך דין דיני מקרקעין?

אמרנו שלא עושים עסקת מקרקעין בלי ליווי של עורך דין דיני מקרקעין מומחה, עורך דין דיני מקרקעין מומלץ צריך להיות בראש ובראשונה בעל ניסיון ספציפי בדיני מקרקעין, ולא כעיסוק צדדי. מעבר לתחום המיסוי עורך דין דיני מקרקעין עוסק גם בייצוג במכירה או בקנייה של דירות ונכסים מסחריים, במכירת מגרשים, עריכת חוזי שכירות ועוד. ככל שעורך הדין צובר יותר ניסיון בדיני המקרקעין מומלץ יותר להשתמש בשירותיו גם בכל ענייני מיסוי המקרקעין.

עורך דיו דיני מקרקעין
עורך דיו דיני מקרקעין

האם כל עורך דין מס מקרקעין שמצהיר על עצמו ככזה הוא אכן כזה?

בשנים האחרונות הוכנסו שינויים רבים, לא רק במס שבח, אלא גם בכל חוקי המיסוי. חלקם שינויים בהגדרות החוק וחלקם טכניים, כגון בגין הצמדת המס למדד וכדומה. כמשרד עורך דין מס מקרקעין מומחה אנו מביאים להלן חלק מהשינויים הבולטים: בשנים האחרונות הוכנסו שינויים בחישוב המס בכל הנוגע לתושבי חוץ, הוחמרו כללי הפטור ממס רכישה בהעברות מקרקעין, הוארך המועד שמותר להחזיק בו זמנית בשתי דירות על מנת שהדירה השנייה עדיין תיחשב כדירת מגורים יחידה ועוד. ולכן לא כל מי שמצהיר על עצמו כעורך דין מס מקרקעין אכן מעודכן בשינויים. עורך דין מס מקרקעין מומחה הוא כזה שמונח ראשו ורובו בסוגיית המקרקעין באופן יומיומי ושגרתי, רק כך הוא יכול לזכור את כל השינויים והעדכונים. אנו יכולים להעיד על עצמנו, בתור משרד עו”ד מקרקעין ירושלים מוכר, כי אנו מתעדכנים כל הזמן, וכך מעניקים את השרות הטוב ביותר ללקוחותנו.

עורך דין מס מקרקעין
עורך דין מס מקרקעין

 

 

עורך דין מיסוי מקרקעין

אייל הלוי

עורך דין

עו״ד איל הלוי עוסק בעריכת הסכמים וחוזים לקנייה ומכירת מגרשים, דירות והשכרתם. בנוסף, עו״ד הלוי מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול נכסיהם,לרבות ליווי המוכר ו/או את הרוכש בכל שלבי העסקה משלב המו”מ ועד לרישומה בפועל, בין אם זה לקוח פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירת מגורים ובין אם זה לקוח עסקי שברצונו לרכוש או למכור נכס מניב למסחר ותעשייה. רישום הנכס בלשכת רישום המקרקעין של מדינת ישראל(טאבו). וכן ניהול שוטף של נכסיהם של תושבי חוץ ותושבי ישראל המחזיקים בנכסי נדל”ן  מסחריים ומבקשים תמיכה ועזרה מקצועית.

אורי הלוי

עורך דין

עו”ד אורי הלוי, עוסק בכל הקשור בדיני נזיקין וחברות ביטוח. בתביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, רשלנות רפואית,חיים,תאונות עבודה, אבדן שכר עבודה וכדו’. עיסוקו כולל ייצוג נפגעי תאונות דרכים בבתי המשפט לרבות ייצוג תובעים כנגד חברות הביטוח, ובכל מקרה אחר בו נגרם לאדם נזק גוף ומגיעים לו פיצויים. יתרונו הגדול והייחודי טמון ביכולת להעניק ללקוח פיצוי מרבי עקב ניסיון רב שצבר בייצוג חברות ביטוח שונות והכרת הנפשות הפועלות, כך שטיפולו בתביעת הנזיקין ומיצוי זכויותיו של הלקוח יבואו לידי מימוש בצורה טובה יותר וממילא התוצאות יהיו טובות יותר.

צור קשר

מאמרים נוספים

מקרקעין

עורך דין מקרקעין לתושבי חוץ

Property Management of Foreign Residents משרדנו מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול …

ייפוי כוח מתמשך קורונה
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך קורונה

ייפוי כוח מתמשך הוא ייפוי כוח שאדם מסוים מעניק לבני משפחה או חברים וכדומה לטפל בנכסיו ובענייניו האישיים אם חלילה יהפוך לסיעודי או שלא יהיה …

ייפוי כוח מתמשך חוק
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך חוק

במאמר הנוכחי תקראו בקצרה מה זה ייפוי כוח מתמשך, ומה אומר בעניין ייפוי כוח מתמשך החוק, מה הסמכויות שמקבל מיופה הכוח בהסדר ייפוי כוח מתמשך, …