עורך דין מקרקעין מומלץ

כל אדם החותם על עסקת מקרקעין עלול למצוא את עצמו בקלחת משפטית, בין אם הוא הקונה ובין אם הוא המוכר. כדי להתמודד מול הבעיה יש לחפש עורך דין מקרקעין מומלץ ולשכור את שירותיו. מעבר למקצועיות המשפטית יש לתת את הדעת לגובה שכר טרחת עורך דין מקרקעין סבירים. כמשרד עורך דין מקרקעין בירושלים המתמחים בדיני מקרקעין אנו מזהירים שוב ושוב על סמך ניסיוננו, כי לפני כל חתימה על עסקת מקרקעין יש להתייעץ עם עורך דין לענייני מקרקעין מומחה ומקצועי. עדיף שהוא יהיה גם עורך דין מיסוי מקרקעין. ורק אז לקבוע הסכם שכר טרחה עם עורך דין מקרקעין.

איך מחפשים עורך דין מקרקעין מומלץ?

גם אם אתם מהאנשים השקטים שלא מחפשים להתעסק עם עורכי דין והליכים משפטיים הם בשבילכם כותרת בעיתון, גם אם לא קוראים לכם משה מונטיפיורי ולא הקמתם את שכונת משכנות שאננים, ולמרות שאתם בסך הכול רוצים לבנות את ביתכם הפרטי שישמש את משפחתכם הגרעינית, עדיין אתם עלולים למצוא עצמכם בתוך קלחת של איחורי מסירה, ליקויי בנייה, ביקור תדיר במשרד עורך דין מכירת דירה ועוד. במקרים אלו עורך דין מקרקעין מומלץ ייצג אתכם מול הקבלן. אבל אתם לא צריכים לחשוש, עורך דין מקרקעין מומלץ ומומחה לא ימהר לרוץ לבית המשפט אלא ינסה למצות את ההליכים מול הקבלן, אם באמצעות הידברות או באמצעות התרעה על נקיטת הליכים. במקרים רבים, עורך דין מקרקעין מומלץ לא יגרור את התיק לבית המשפט.

עורך דין מקרקעין מומלץ
טיפים לחיפוש עורך דין מקרקעין מומלץ

אנו גובים שכר טרחת עורך דין מקרקעין סביר

שלא כמו עורכי דין לענייני תאונות עבודה המתמקדים בנושא אחד, עורכי דין מקרקעין מטפלים לא רק בעסקאות בתים, אלא בכלל בתחום הרחב של דיני מקרקעין. כמו ייעוץ וליווי פרויקטי נדל”ן, פירוק שותפות במקרקעין, ליווי פרויקטי תמ”א 38, עסקאות קומבינציה. כמשרד עורך דין מקרקעין שגם רואה שליחות בעבודה אנו מחשבים שכר טרחת עורך דין מקרקעין ברמה סבירה והגיונית, על מנת לא לרושש את הלקוח ולאפשר לו לתבוע את מי שלדעתו מקפח אותו. אך לפני שעושים את השיקול של שכר טרחת עורך דין מקרקעין, יש לשקול את המקצועיות והמומחיות של עורך הדין. ובעניין הזה תוכלו לראות ולשמוע את ההמלצות הרבות על המקצועיות המשפטית שלנו שלא סותרת גביית שכר טרחת עורך דין מקרקעין במחיר סביר.

שכר טרחת עורך דין מקרקעין
שכר טרחת עורך דין מקרקעין סביר

כמשרד עורך דין לענייני מקרקעין מטרתנו למנוע נזק מהלקוחות שלנו

המומחיות שלנו כמשרד עורך דין לענייני מקרקעין היא בראש ובראשונה בזכות היחס האמפתי והאדיב שלקוחותינו מקבלים, מה שגורם גם לפתיחות ללמוד ולשמוע עוד ועוד, להתעדכן בשינויים המשפטיים ותמיד לחתור למצוא כיצד לנצל את השינוי לטובת הלקוח. שכן אזרחים הפונים לעורך דין לענייני מקרקעין הם בדרך כלל אנשים הנמצאים בחששות ובספקות לגבי העתיד. כל עסקאות המקרקעין הם עסקאות בהיקף כספי גדול וכל פסיקה שלא לטובת הלקוח עלולה לרושש אותו. בתור משרד עורך דין לענייני מקרקעין מומחה אנו תמיד חותרים למזער את הנזק שנגרם או שעלול להיגרם ללקוח שלנו, ובמידת האפשר אף למנוע לגמרי את הנזק.

עורך דין לענייני מקרקעין
עורך דין לענייני מקרקעין שמגן על הלקוח

לא חותמים לפני שמתייעצים עם עורכי דין דיני מקרקעין

כמשרד עורכי דין דיני מקרקעין אנו ניתן לכם גב, ניתן לכם את ההכוונה הטובה ביותר לפי ראות עינינו המקצועית. לטובתכם, אנו מפצירים בכם, לפני שאתם חותמים על עסקת מקרקעין התייעצו אתנו או עם עורכי דין דיני מקרקעין אחרים, הדבר יחסוך לכם הרבה כסף, עוגמת נפש, ובעיקר – יותיר אתכם בריאים… כמשרד עורכי דין דיני מקרקעין אנו מלווים תהליכים של הפשרות בנייה, של קבלת היתרים, תביעות בתחומי הנדל”ן הרבים, שיווק נדל”ן, קבלת משכנתא עריכת חוזי שכירות, עריכת זיכרון דברים ועוד. במדד שביעות רצון של לקוחותינו אנו מדורגים במקום גבוה מאוד.

עורכי דין דיני מקרקעין
לפני שתחתמו התייעצו עם עורכי דין הבקיאים בדיני מקרקעין

מתי עורכים הסכם שכר טרחה עורך דין מקרקעין?

כעת ניתן כמה טיפים כלליים, מתוך ניסיוננו, כיצד לבחור משרד עורך דין מכירת דירה מומחה וכיצד יש לקבוע הסכם שכר טרחה עורך דין מקרקעין. כמובן שהשיקול העיקרי בבחירת עורך דין מקרקעין הוא המקצועיות שלו, אפשר לברר את היקף תיקי המקרקעין שהוא מטפל בהם, ניתן לברר זאת באמצעות רשתות חברתיות או בפלטפורמה המסורתית של חיפוש באינטרנט. לפי הנתונים המופיעים ברשתות ניתן להסיק לגבי מומחיותו, למשל אם דף הפייסבוק שלו גדוש במקרי מקרקעין הרי שהוא אכן מתמחה בכך… לצורך הבירור אפשר גם להיעזר בחברים וקולגות ולברר אצלם אודות עורך הדין הספציפי. ולבסוף, לפי הנתונים עורכים הסכם שכר טרחה עורך דין מקרקעין ובה קובעים, בין היתר, את גובה השכר.

הסכם שכר טרחה עורך דין מקרקעין
הסכם שכר טרחה עורך דין מקרקעין. מתי חותמים?

 

עורך דין מקרקעין מומלץ

אייל הלוי

עורך דין

עו״ד איל הלוי עוסק בעריכת הסכמים וחוזים לקנייה ומכירת מגרשים, דירות והשכרתם. בנוסף, עו״ד הלוי מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול נכסיהם,לרבות ליווי המוכר ו/או את הרוכש בכל שלבי העסקה משלב המו”מ ועד לרישומה בפועל, בין אם זה לקוח פרטי המעוניין לרכוש או למכור דירת מגורים ובין אם זה לקוח עסקי שברצונו לרכוש או למכור נכס מניב למסחר ותעשייה. רישום הנכס בלשכת רישום המקרקעין של מדינת ישראל(טאבו). וכן ניהול שוטף של נכסיהם של תושבי חוץ ותושבי ישראל המחזיקים בנכסי נדל”ן  מסחריים ומבקשים תמיכה ועזרה מקצועית.

אורי הלוי

עורך דין

עו”ד אורי הלוי, עוסק בכל הקשור בדיני נזיקין וחברות ביטוח. בתביעות נזקי גוף, תאונות דרכים, רשלנות רפואית,חיים,תאונות עבודה, אבדן שכר עבודה וכדו’. עיסוקו כולל ייצוג נפגעי תאונות דרכים בבתי המשפט לרבות ייצוג תובעים כנגד חברות הביטוח, ובכל מקרה אחר בו נגרם לאדם נזק גוף ומגיעים לו פיצויים. יתרונו הגדול והייחודי טמון ביכולת להעניק ללקוח פיצוי מרבי עקב ניסיון רב שצבר בייצוג חברות ביטוח שונות והכרת הנפשות הפועלות, כך שטיפולו בתביעת הנזיקין ומיצוי זכויותיו של הלקוח יבואו לידי מימוש בצורה טובה יותר וממילא התוצאות יהיו טובות יותר.

צור קשר

מאמרים נוספים

מקרקעין

עורך דין מקרקעין לתושבי חוץ

Property Management of Foreign Residents משרדנו מעניק טיפול משפטי מקצועי ומקיף במגוון התקשרויות בנושא מקרקעין ונדל”ן, ומייצג תושבי חוץ בעלי מקרקעין בישראל בכל הקשור לניהול …

ייפוי כוח מתמשך קורונה
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך קורונה

ייפוי כוח מתמשך הוא ייפוי כוח שאדם מסוים מעניק לבני משפחה או חברים וכדומה לטפל בנכסיו ובענייניו האישיים אם חלילה יהפוך לסיעודי או שלא יהיה …

ייפוי כוח מתמשך חוק
מקרקעין

ייפוי כוח מתמשך חוק

במאמר הנוכחי תקראו בקצרה מה זה ייפוי כוח מתמשך, ומה אומר בעניין ייפוי כוח מתמשך החוק, מה הסמכויות שמקבל מיופה הכוח בהסדר ייפוי כוח מתמשך, …