עו״ד בירושלים | ייפוי כוח מתמשך ההליך ויתרונותיו

על ייפוי כוח מתמשך שמעתם?

ייפוי כוח מתמשך נותן שקט ורוגע נפשיים, ייפוי כוח מתמשך בא להבטיח שאם הקשיש איבד את כשירותו הפיזית, המנטאלית או הקוגניטיבית יקויים רצונו באשר לטיפול בו, בחפציו ובנכסיו.

ייפוי כוח מתמשך יכול להגדיר גם את רצונו של הקשיש לגבי הטיפול הרפואי בו, מי מהמשפחה יהיה מוסמך על ידו לאשר טיפול רפואי מורכב וכדומה.

עריכת ייפוי כוח מתמשך  מתאפשרת אך ורק כאשר הממנה כשיר וצלול בדעתו אך אם הממנה איבד את אחד מכישוריו, הפיזיים, המנטליים או הקוגניטיביים הוא לא יוכל לחתום על ייפוי כוח.

מי מוסמך לעשות ייפוי כוח מתמשך

לא כל עורך דין יכול לערוך ייפוי כוח מתמשך, כדי שעורך דין יוכל לערוך ייפוי כוח מתמשך דרוש אישור מיוחד של האפוטרופוס הכללי לאחר שעוברים בהצלחה הכשרה בנושא. אם אתם רוצים לערוך ייפוי כוח מתמשך בררו על עורך דין  הבקי בתחום זה ושברשותו האישור הנ”ל.

 

תהליך עבודת עורך דין בייפוי כוח מתמשך

התהליך מתחיל בפגישת היכרות ראשונית בה יסביר לכם עורך הדין ייפוי כוח מתמשך מה זה, לאחר מכן יתאים עורך הדין את ייפוי הכוח ללקוח.

לאחר התאמת המסמכים מתקיימת פגישה נוספת, בפגישה זו נוכח, מלבד עורך הדין והממנה, גם מיופה הכוח. בפגישה זו חותמים על ייפוי הכוח וכל המסמכים הנלווים לו.

לאחר מכן יגיש עורך הדין את ייפוי כוח המתמשך חתום ומאושר לאפוטרופוס הכללי לשימוש בבוא העת.

ניתן לערוך את ייפוי הכוח המתמשך גם אצל עורך דין שערכתם והפקדתם אצלו את הצוואה ובתנאי שיש לו אישור של האפוטרופוס הכללי לעסוק בייפוי כוח מתמשך.

כאמור, אצלנו תוכלו לערוך ייפוי כוח מתמשך ברגישות הנדרשת ובמקצועיות.

 

היתרונות הברורים של ייפוי הכוח המתמשך

ייפוי כוח המתמשך משאיר את ההחלטה אצלכם, כלומר ההחלטות יהיו לפי רצונכם גם אם חלילה תאבדו את הכושר שלכם.

ייפוי הכוח המתמשך נוגע בשלושה רבדים עיקריים בחייו של כל אדם: רכוש, בריאות ואישות.

ייפוי הכוח המתמשך אשר עליו חתמתם בהיותכם צלולים בדעתכם ימנע סכסוכים מיותרים בין בני המשפחה. וכתוצאה מכך גם ימנע מהם הוצאות משפטיות ושעות רבות שעלולות להתבזבז לריק.

התהליך אינו ארוך ולא יקר, לא מצריך אישור משפטי מיוחד. פשוט לחתום ולישון ברוגע…

משרדנו מתמחה בתחום ייפוי כוח מתמשך, אנו נעניק לכם שירות מקצועי, דיסקרטי ובמלוא הרגישות הנדרשת לאורך עריכת ייפוי כוח מתמשך.

 

עו״ד בירושלים | ייפוי כוח מתמשך ההליך ויתרונותיו
צור קשר

מאמרים נוספים